Human Tech  

Diş implantı üreticisi Human Tech firmasının davetlisi olarak 10.10.2018 ile 13.10.2018 tarihleri arasında Almanya'daydık. Firmanın Steinebronn (Stuttgart) kentindeki üretim tesislerini ziyaret ettik. Fabrikayı bize kurucu temsilcisi Nico Hutzel ve satış müdürü Atilla Aslan gezdirdiler. Fabrika gezisinden sonra firmanın cerrahi danışmanı Dr. Martin Kevoloh'u Mutlangen'deki özel kliniğinde ziyaret ettik. Gerek bu klinikte, gerekse Stauferklinikum'daki çalışmalarına katılmak ve birlikte çalışmak fırsatı bulduk. Bu sırada Dr. Thilo Munz ile de tanıştık ve kendisi ile fikir alışverişinde bulunduk.

Human Tech firma kurucusu Hutzel ailesi bizimle çok yakından ilgilendi ve gezimizin bilimsel ve mesleki ziyaretler dışında kalan serbest saatlerini çeşitli sosyal etkinlikler ile doldurdu. Bu kapsamda, Mercedes Müzesini ziyaret etme fırsatı bulduk, Oktoberfest'e katıldık ve Alman gelenekleri ile mutfağını yakından tanımak için bolca fırsat bulduk. 

Türkiye genel distribütörü Ege Trend ve kurucu başkanı Dt. Ozan Güner her türlü sorun olasılığına karşı gezimizin başından sonuna kadar hep yanımızda oldu. Emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürler.